Stawiamy na Twoje zadowolenie

Jesteśmy wałbrzyską agencją interaktywną oferującą kompleksowe oraz nowatorskie rozwiązania. Dzięki współpracy partnerskiej z firmami działającymi w różnych branżach tworzymy potężny zespół specjalistów, który podejmie się każdego zadania. Jedynym ograniczeniem jest dla nas wyobraźnia naszego Klienta.

Fiodesign świadczy usługi typu full service. Zajmujemy się projektowaniem i prowadzeniem stron internetowych (począwszy od prostych zleceń, a na potężnych i funkcjonalnych serwisach kończąc), obsługą graficzną na potrzeby druku – DTP, poligrafią (drukiem wszelkich publikacji, ulotek, wizytówek, plakatów, papierów firmowych, kalendarzy itp.) czy produkcją materiałów reklamowych (szyldy i bannery reklamowe, tabliczki informacyjne – wycinanie na ploterze, pieczątki, oklejanie pojazdów, oklejanie witryn itp.)

Czytaj dalej
0
+
Lat doświadczenia
0
+
Zadowolonych klientów
0
+
Zrealizowanych projektów

Klient jest najważniejszy

Od momentu naszego powstania szybko zyskaliśmy sobie zaufanie i zadowolenie wielu Zleceniodawców. Wyróżniamy się indywidualnym podejściem do każdego Klienta. Dokładamy wszelkich starań, aby dopasować nasze techniki i narzędzia marketingowe do realizowanego projektu i osiągnąć zamierzony cel.

Współpracujemy zarówno z firmami jak i osobami prywatnymi. W każdym projekcie staramy się uchwycić unikalny charakter marki. Wykorzystując własną wiedzę oraz zdobyte na przestrzeni lat doświadczenie dajemy gwarancję najwyższej jakości naszych usług, zaś talent oraz pasja naszych specjalistów nadają oryginalności każdemu projektowi.

Sprawdź z kim współpracujemy

Współpracujemy między innymi z:

Współpraca od 2009 roku.

Współpraca od 2009 roku.

Współpraca od 2013 roku.

Współpraca od 2015 roku.

Współpraca od 2016 roku.

Współpraca od 2013 roku.

Współpraca od 2016 roku.

Współpraca od 2015 roku.